میز ویبره سنگ مصنوعی سمنت پلاست – میز ویبره غیر قابل ارتقاء

انواع میز ویبره با ضربات عمودی ( ورتیکال ویبریشن ) سنگ مصنوعی سمنت پلاست و کفپوش نانو سمنت پلاست :

همانطور که در تعریف و تفاوت دستگاه های سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست و ماشین آلات بتن در قسمت های مختلف سایت عنوان گردید ، در تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست به دلیل محدودیت در مدت زمان ویبره مواد ، باید یکسری مشخصات در محصولات سنگ مصنوعی سمنت پلاست و در مدت زمان بسیار محدود ایجاد نمود . لذا این مشخصات و ابعاد ، بهترین حالت و بهینه شده جهت دسترسی به مشخصات فنی در محصولات سنگ مصنوعی می باشد.

 

میز ویبره مخصوص سنگ مصنوعی سمنت پلاست ( دستگاه ورتیکال ویبریشن ) با ابعاد ۲۰۰ * ۱۰۰ سانتیمتر ، با دو الکتروموتور ویبره چینی مرغوب ۰/۵ کیلووات ، با شاسی مرکزی بال پهن اروپایی و سطح مشبک آیرودینامیک با ورق سطح میز ویبره ۸ میلیمتر مقاوم و فنرهای متالوژی مخصوص ( ۴ عدد ) بهمراه سینی قرارگیری ترازو ، بدون ارتعاش در قسمت پایه ها

میز ویبره مخصوص سنگ آنتیک و کفپوش ( موزائیک ) نانو سمنت پلاست ، با ابعاد ۲۰۰ * ۱۰۰ سانتیمتر ، با دو الکتروموتور ویبره ایتالیایی ۰/۵ کیلووات ، با شاسی مرکزی بال پهن اروپایی و سطح مشبک آیرودینامیک با ورق ۸ میلیمتر مقاوم و فنرهای مخصوص ( ۴ عدد ) بهمراه سینی قرارگیری ترازو

 

از مزایای میز ویبره سنگ مصنوعی غیر قابل ارتقاء میتوان به ایجاد واحد کوچک و حتی راه اندازی واحد در پروژه ها اشاره نمود . اما از معایب آن ، میتوان به عدم قابلیت ارتقاء و استفاده از این میز ویبره در دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک اشاره نمود .

همچنین از معایب دیگر و عمده آن میتوان به عدم کارایی در سنگ های مصنوعی مهندسی اشاره نمود ، زیرا در سنگ های مهندسی ابعاد قطعات بزگتر از اندازه میز ویبره غیر قابل ارتقاء می باشد ، به همین علت عملا از این میز ویبره در تولیدات سنگ مصنوعی مهندسی نمیتوان استفاده نمود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به گفتگو ملحق بشید ؟
در صورت تمایل همکاری کنید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *