اسکرو سیمان جهت تولید سنگ مصنوعی – چسب کاشی پودری

اسکرو های سیمان وظیفه لود سیمان های مربوط به تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، چسب کاشی پودری ، پودر های بندکشی رنگی و آنی باکتریال ، گروت و … را بر عهده خواهند داشت.

در خط تولید اتوماتیک ، اسکرو های سیمان با پیش فرض دو عدد اسکرو سیمان زاویه با طول ۵ متر و دو عدد اسکرو سیمان افقی با طول ۱۰ متر در هنگام قرارداد در نظر گرفته خواهند شد .
لکن نقشه های مربوط به فوندانسیون و چیدمان دستگاه اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک سنگ مصنوعی سمنت پلاست با توجه به نقشه های زمین ، خیابان های اطراف ، درب های ورود و خروج ، موقعیت سالن تولیدی ، بهترین حالت ورود مواد اولیه و خروج محصول در نظر گرفته خواهد شد. لذا ممکن است این سایزها در ساخت اسکرو سیمان دستخوش تغییر با توجه به نقشه های طراحی شده گردند.

از مشخصات اسکرو های سیمان بکار رفته در خط تولید سنگ مصنوعی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک میتوان به این موارد اشاره نمود :

اسکرو های زاویه انتقال دهنده سیمان با طول ۵ متر و محور ۸ اینچ با الکتروموتور ۵/۵ کیلووات و اسکرو سفارشی با ضخامت ورق اسکرو ۴ میلیمتر و بدنه اسکرو ۶ میلیمتر با محور ۴ اینچ و …

اسکرو های افقی انتقال دهنده سیمان با طول ۱۰ متر و محور ۸ اینچ با الکتروموتور ۵/۷ کیلووات و اسکرو سفارشی با ضخامت ورق اسکرو ۴ میلیمتر و بدنه اسکرو ۶ میلیمتر با محور ۴ اینچ و …

در نقاط گرمسیر و یا سردسیر محفظه نگهداری سیمان ذخیره با ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم در اسکرو های افقی تعبیه خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به گفتگو ملحق بشید ؟
در صورت تمایل همکاری کنید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *